Loader
SOSYAL MEDYA

BASINDA BİZ

Kadınların çantalarında telefon araması ‘Powerbag’ ile son bulacak

Eskişehir’de geliştirilen çanta, akıllı cihazları şarj etmenin yanı sıra üzerindeki ekran sayesinde gelen çağrıları ve sosyal medya mesajlarını telefonu bulunduğu yerden çıkarmadan okuma imkanı sunuyor. (AA)

Eskişehirli girişimci akıllı çanta üretti

Hayatımızı ve tercihlerimizi şekillendiren teknoloji her yeni günde çeşitli formlarda tüketicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Son olarak, Eskişehir’de çanta mağazası bulunan Aydın Yüksel, ilk prototiplerini hazırladığı ‘akıllı çantalar’ için yatırımcı aramaya başladı. (Sözcü)

Kadınların Çantalarında Telefon Aramasına Son Verecek Buluş

Eskişehir’de bir firma tarafından geliştirilerek patenti alınan ‘Powerbag’ adlı çanta, hem akıllı cihazları şarj etme hem de üzerindeki ekran sayesinde gelen çağrıları ve sosyal medya mesajlarını telefonu çıkarmadan okuma kolaylığı sağlıyor.(Akşam)

AKILLI ÇANTAYI TANITTILAR

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, tasarladıkları Powerbag isimli akıllı çantayı seri üretime geçirmeye hazırlanan Eskişehirli girişimcilerle bir araya gelerek ürün hakkında bilgi aldı.(Sakarya)

Eskişehir’li Girişimcilerden Akıllı Çanta

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, tasarladıkları PowerBag isimli akıllı çantayı seri üretime geçirmeye hazırlanan Eskişehir’li girişimcilerle bir araya gelerek ürün hakkında bilgi aldı.(Eskişehir Ekspress)

Eskişehirli girişimci akıllı çanta üretti

Eskişehir’de çanta mağazası bulunan Aydın Yüksel, Ticaret Odası ve Anadolu Üniversitesi işbirliğindeki ‘Tech-Up Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı’ sayesinde ilk prototiplerini hazırladığı ‘akıllı çantalar’ için yatırımcı aramaya başladı. Fikri 1 dakikada bulmasına rağmen hayata geçirmek için 1,5 yıldan fazladır üzerinde çalıştıklarını ifade eden Yüksel, “Dünyada böyle akıllı bir çanta olmaması da benim çok dikkatimi çekti. Gerekli patent başvurularını yaparak ilk prototiplerini hazırladık” dedi. (DHA)

Kadınların çantalarında telefon araması Powerbag ile son bulacak

Eskişehir’de bir firma tarafından geliştirilerek patenti alınan “Powerbag” adlı çanta, hem akıllı cihazları şarj etme hem de üzerindeki ekran sayesinde gelen çağrıları ve sosyal medya mesajlarını telefonu çıkarmadan okuma kolaylığı sağlıyor. (POSTA)

Çantaya akıl kattı

Eskişehir’de çanta mağazası bulunan Aydın Yüksel, Ticaret Odası ve Anadolu Üniversitesi işbirliğindeki ‘Tech-Up Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı’ sayesinde ilk prototiplerini hazırladığı ‘akıllı çantalar’ için yatırımcı aramaya başladı. (HABEREKSPRES)